Участь студентів-україністів у всеукраїнській конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЛІНГВІСТИКИ ТА ЛІНГВОДИДАКТИКИ»

Студенти спеціальності  «Середня освіта ( Українська мова і література)»  взяли активну участь всеукраїнська студентська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЛІНГВІСТИКИ ТА ЛІНГВОДИДАКТИКИ» на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Мали змогу представити свої напрацювання з проблем лінгвістики та лінгводидактики спільно  з науковими керівниками.

Модерували пленарне засідання  проф. Григоренко Т. В., доц. Коломієць І. І.

Студентка Катерина БАРИШ представила виступ «ФРАЗЕОЛОГІЯ В СИСТЕМІ ЛІНГВОКУЛЬТУРНИХ ЗАСОБІВ (на матеріалі «родинних» фразеологізмів СУМЩИНИ). Науковий керівник – професор Семеног О.М. Основу представленого матеріалу складають фольклорні та діалектологічні дослідження на території Сумської області.