Кафедра англійської філології та лінгводидактики на Передвеликодній благодійній виставка-продажу пасхальних виробів

3 травня 2024 року у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка відбулася Передвеликодня благодійна виставка-продаж пасхальних виробів, у якій взяли участь і студенти та співробітникиі факультету іноземної та слов’янської філології.

На заході був представлений широкий асортимент виробів (паски, пряники, крашанки, обереги тощо). Основною метою виставки було зібрати кошти для допомоги військовим, що проходять лікування та реабілітацію в сумському госпіталі. Активним учасницям цього благодійного заходу Катерині Смоловій, Маргариті Волковій та Вікторії Ворожці (група 311.1), які власноруч приготували та презентували для продажу смаколики, вдалося зібрати 2 080 грн.