Академічна доброчесність – запорука якісної освіти

22 вересня 2021 року на факультеті іноземної та слов‘янської філології було проведено зустріч зі старостами відділення іноземних мов у рамках декади академічної доброчесності «Університетська система забезпечення академічної доброчесності».

Координатор факультету з питань етики та академічної доброчесності кандидат філологічних наук В. В. Козлова розповіла, яким чином влаштована і на чому базується університетська система забезпечення академічної доброчесності, і акцентувала увагу на інформації про структурні підроділи, що здійснюють контроль за її дотриманням , та інструментах упровадження принципів академічної доброчесності. Вікторія Вікторівна наголосила на важливості дотримання таких норм не тільки при написанні наукових робіт, а й у повсякденному освітньому процесі здобувачів освіти.