Новини факультету

Науково-методична співпраця кафедри УМіЛ з відділами інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України

На вченій раді факультету іноземної та слов’янської філології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка звітуємо про наукову співпрацю й дослідно-експериментальну діяльність кафедри, ресурсного центру професійного розвитку учителя української мови і літератури, науково-дослідної лабораторії «Академічна культура дослідника» з відділами Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН Україниупродовж кількох років.

Кафедра УМіЛ – співорганізатор міжнародної конференції

20-22 жовтня 2021 р. відбулася міжнародна науково-практична конференція «СВІТОВІ ВИКЛИКИ СУЧАСНІЙ ОСВІТІ», ініційована ГО «Міжнародна асоціація сучасної освіти, науки та культури».

Зустріч зі старшокласниками Краснопільської школи

У сонячні дні шкільного канікулярного періоду професор кафедри української мови і літератури Горболіс Л. М. разом із магістранткою Рухленко Лілією та студенткою 4 курсу факультету іноземної та слов’янської філології Новіковою Мирославою зустрілися зі старшокласниками Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, щоб ознайомити їх із умовами вступу на спеціальність 014 Середня освіта (Українська мова і література та англійська мова).

#французи_сумдпу співпрацюють з Лисичанським багатопрофільним ліцеєм

19 жовтня у рамках профорієнтаційної роботи Ресурсного центру вивчення французької мови відбулася віртуальна зустріч з учнями Лисичанського багатопрофільного ліцею та їхнім учителем Фаїною Миколаївною Бортник.

Круглий стіл «New Dimensions of Teaching Foreign Languages and Cultures»

22 жовтня 2021 року на кафедрі англійської філології та лінгводидактики факультету іноземної та слов’янської філології в рамках виробничої практики було проведено науково-практична конференція магістрантів-практикантів у формі круглого столу «New Dimensions of Teaching Foreign Languages and Cultures».

Студія-практикум «Методична мозаїка»

Виробнича практика магістрантів-практикантів: започатковано нову цікаву форму роботи для магістрантів-практикантів – методична студія-практикум "Innovations in Foreign Language Teaching: Try and Share Mosaic".

Практика - невід'ємний складник педагогічної майстерності

13.10.2021 відбулася поточна нарада про перебіг виробничої  педагогічної практики студентів-магістрантів спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова), яка відбувається у закладах загальної середньої освіти м. Сум та Сумської області, та виробничої (переддипломної) практики за фахом спеціальності 035 Філологія (Українська мова та література), базою якої є Сумський державний університет імені А. С. Макаренка.

Співпраця кафедри УМіЛ із закордонними стейкхолдерами

З-поміж проєктів, які виконує кафедра української мови і літератури, - вивчення міжнародного досвіду підготовки фахівців за профілем кафедри та його використання в освітньому процесі, співпраця і закордонними стейкхолдерами.