Новини факультету

Кращий філолог-краєзнавець

На факультеті іноземної та слов’янської філології відбувся конкурс проєктів «Кращий філолог-краєзнавець» (із інфомедійним компонентом), який проводився в контексті роботи науково-практичної конференції молодих учених «Сумщина в історико-філологічному вимірі» за сприяння лабораторії літературного краєзнавства СумДПУ імені А.С. Макаренка.

Вітаємо з перемогою!

Ресурсний центр вивчення французької мови вітає студента третього курсу Баранцева Ярослава (спеціальність французька мова) з перемогою на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із соціолінгвістики.

Профорієнтаційна зустріч із одинадцятикласниками Сумщини

27 квітня доценти кафедри української мови і літератури Вікторія Герман, Наталія Громова та Надія Кириленко разом із представниками студентського самоврядування факультету провели профорієнтаційну зустріч із одинадцятикласниками Сумщини.

Previous Next

Ток-шоу на ФІСФ (до Міжнародного дня дитячої книги)

До Міжнародного дня дитячої книги першокурсники філологічного провели цікаве інтерактивне ток-шоу «Добрі справи чи необдумані вчинки?» за твором Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки».27-04-2021 21:16:39

Previous Next

«Cерцем дужчаєм в скорботі…»

Літературний реквієм до 35-річниці Чорнобильської трагедії

Перший крок у науку

24 квітня відбулася щорічна наукова конференція "Перший крок у науку", яка об'єднала молодих науковців-філологів (фольклористів, літературознавців, мовознавців) із усієї області.

Previous Next

“Discipline Problems. What kind of problems trainee teachers can come across”

23 квітня 2021 року о 09:30 на кафедрі германської філології факультету іноземної та слов’янської філології в рамках проекту "Steps to Teaching" (Студентська наукова лабораторія методики навчання іноземних мов і культур, керівник – к.пед.н., доцент Г.І.Подосиннікова) студенткою 4 курсу О.Б. Виниченко (група 341.1) було проведено дистанційне заняття з практики усного та писемного англійського мовлення на тему “DisciplineProblems. What kind of problems trainee teachers can come across” для студентів 341.1 групи(викладач Г.І.Подосиннікова).

Previous Next

Співпраця кафедри практики англійської мови та Сумського регіонального центру підвищення кваліфікації ОДА

Протягом багатьох років триває плідна співпраця кафедри практики англійської мови факультету іноземної та слов’янської філології та Сумського регіонального центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування Сумської обласної державної адміністрації.

TESOL 2021 International Convention & English Language Expo

24-27 березня 2021 за підтримки Корпусу Миру США в Україні викладачі кафедри практики англійської мови факультету іноземної та слов’янської філології Голубкова Н.Л. та Давидова Т.В взяли участь у роботі Міжнародної конференції (TESOL 2021 International Convention & English Language Expo).