Новини факультету

Previous Next

Ознайомлення із системою безоплатної правової допомоги в Україні

Студенти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, факультету іноземної та слов’янської філології, які вивчають іноземні мови, ознайомилися із системою безоплатної правової допомоги в Україні й отримали інформаційні буклети англійською мовою, які слугуватимуть не лише як інформаційний матеріал, а також будуть використовуватись у навчальному процесі під час вивчення теми «Право» у якості додаткової методичної літератури.

Previous Next

Майстер-клас “Gamification of the English Teaching Process”

06 листопада 2019 року на факультеті іноземної та слов’янської філології було проведено майстер-клас “Gamification of the English Teaching Process”, доповідач – Чечулін Олександр Сергійович, учитель Класичної гімназії м. Суми, магістрант 2 курсу, член Студентської наукової лабораторії методики навчання іноземних мов і культур (керіввник – доцент Г.І.Подосиннікова).

Мелодії студентського життя

5 грудня 2019 року на кафедрі російської мови, зарубіжної літератури та методики їх викладання відбулося традиційне свято за участю студентів і викладачів «Мелодії студентського життя».

Вітаємо!

В І Т А Є М О

студентку 3 курсу
факультету іноземної та слов’янської філології

КОВТУНЕНКО ОЛЕНУ

Previous Next

«Досконалість викладання і навчання у вищій освіті»

Участь членів науково-дослідної лабораторії «Академічна культура дослідника» в україно-британському форумі «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті» 4 грудня 2019 р. (м. Київ).

Previous Next

Участь викладачів кафедри української мови і літератури у тренінгах IREX (м. Київ)

25-28 листопада 2019 року авторська група викладачів факультету іноземної та слов'янської філології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (заступник декана ФІСФ, к.ф.н., доцент Кириленко Н.І., завідувачка кафедри української мови і літератури, д.п.н., професор Семеног О.М., к.ф.н. доцент Герман В.В., к.п.н., доцент Громова Н.В., аспірантка кафедри української мови і літератури Пономаренко Н.П., к.п.н., викладач Ячменик М.М.) відвідали тренінги з медійної грамотності «Діалогова комунікація як складова освітнього процесу» та «Інструменти онлайнового навчання», що відбулися у межах ґрантового проекту «Вивчай і розрізняй: інфомедійна грамотність (компонент для закладів вищої освіти та ІППО)», який виконується за підтримки посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української Преси.

Previous Next

«Сучасні тенденції у викладанні іноземних мов у світі»

29 листопада 2019 року у Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка на базі кафедри практики англійської мови та кафедри теорії та практики романо-германських мов факультету іноземної та слов’янської філології та за участі кафедри практики іноземної мови та методики викладання Хмельницького національного університету і кафедри англійської мови технічного спрямування №2 Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» була проведена ІІ Міжнародна науково-практична інтернет конференція «Сучасні тенденції у викладанні іноземних мов у світі».

Шляхами легенд

Напередодні зимових свят на факультеті іноземної та слов’янської філології відбулася щорічна науково-практична конференція за результатами фольклорної практики «Шляхами легенд».

Пілотний телекомунікаційний проєкт

29 листопада 2019 року магістранти спеціальності 014 Середня освіта. Українська мова і література у межах лекцій з курсів «Культура наукової мови» та «Методика викладання української мови у ЗВО» взяли участь у пілотному телекомунікаційному проЄкті для учнів 2-х класів нової української школи. Тема «Мовний двобій».