Новини факультету

Вітання з нагоди ювілею

Кафедра російської мови, зарубіжної літератури та методики їх викладання щиро вітає свою колежанку, чарівну й мудру пані, натхненну й вимогливу викладачку, науковицю, залюблену «у книг нових і давніх стоси», Нелю МЕДВІДЬ зі спекотним ювілеєм!

Previous Next

Чергове засідання-тренінг «Movie Сlub»

18-го червня на кафедрі германської філології факультету іноземної та слов’янської філології Міжуніверситетська науково-дослідна лабораторія сучасних технологій навчання іноземних мов і культур (керівник – доцент Г.І.Подосиннікова) та Студентська наукова лабораторія методики навчання іноземних мов і культур провели чергове засідання-тренінг «Movie Сlub» для всіх студентів факультету.

Чергове засідання-тренінг «Movie Club»

17-го червня на кафедрі германської філології факультету іноземної та слов’янської філології Міжуніверситетська науково-дослідна лабораторія сучасних технологій навчання іноземних мов і культур (керівник – доцент Г.І.Подосиннікова) та Студентська наукова лабораторія методики навчання іноземних мов і культур провели чергове засідання – тренінг «Movie Club» для всіх студентів факультету.

Вітання з нагоди ювілею

Вельмишановна Валентино Анатоліївно! Сердечно вітаємо Вас з нагоди ювілею!

Previous Next

Зустріч адміністрації ФІСФ з учителями та старшокласниками

Усвідомлюючи важливість та актуальність проведення профорієнтаційної роботи, Ресурсний центр професійного розвитку вчителів англійської мови факультету іноземної та слов’янської філології (координатор Голубкова Наталія Леонідівна) організує та проводить заходи для школярів м. Суми та Сумської області з метою ознайомлення з навчальним закладом та популяризації факультету іноземної та слов’янської філології.

Previous Next

Успішне завершення курсу DLL4 у міжнародній програмі Goethe-Institut «Deutsch lehren lernen»

Керівництво Факультету іноземної та слов’янської філології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка та кафедра германської філології вітає студентів третього курсу з успішним завершенням курсу DLL4 «Aufgaben, Übungen, Interaktion» у міжнародній програмі Goethe-Institut «Deutsch lehren lernen» («Вчимося навчати німецької»): Валерію Бугаєвську, Олену Виниченко, Ганну Логвіненко, Марину Ніконець, Поліну Павленко, Анастасію Проніну, Ігоря Строгонова та Євгенію Щербак.

Previous Next

Вітаємо фіналістку конкурсу «Львів Європейський»

Ось уже другий рік #французи_сумдпу беруть участь у всеукраїнському конкурсі перекладачів «Львів Європейський».

Previous Next

Старший викладач кафедри практики англійської мови Факультету іноземної та слов’янської філології – новий експерт з якості вищої освіти

Вітаємо з отриманням звання «Експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти» кандидата педагогічних наук Коробову Юлію Володимирівну, кафедру практики англійської мови, Факультет іноземної та слов’янської філології!!!

Previous Next

Участь кафедри української мови і літератури у відзначенні Дня слов'янської писемності і культури

Кафедра української мови і літератури взяла участь у відзначенні Дня слов'янської писемності і культури.