Завідувач кафедри англійської філології та лінгводидактики Ганна Подосиннікова взяла участь у програмі професійного розвитку у Сполучених Штатах Америки за підтримки Державного Департаменту США

Завідувач кафедри англійської філології та лінгводидактики, керівник Міжунверситетської науково-дослідної лабораторії сучасних технологій навчання іноземних мов і культур СумДПУ імені А. С. Макаренка кандидат педагогічних наук, доцент Ганна Подосиннікова взяла участь у програмі обміну українських викладачів “The Ukraine Teacher Exchange Program” Державного Департаменту США та Regional English Language Office (RELO) Посольства США в Україні (08.03.2024 – 26.03.2024).

Студентка ФІСФ СумДПУ стала учасницею проєкту Swedish Institute CAFU

Представниця факультету іноземної та слов’янської філології (ОПП Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова) Світлана Маценко пройшла відбірковий етап до учаті у грантовому проєкті CAFU від Swedish Institute, який складається з Консорціуму партнерів: Folkuniversitetet, Stiftelsen Kursverksamheten vid Uppsala Universitetet (Швеція); Sustainability InnoCenter Ekonomisk förening (Швеція); Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, соціологічний факультет (Україна).

Серія міжнародних вебінарів на кафедрі англійської філології та лінгводидактики

НОВІ ГОРИЗОНТИ МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ ТА ВИКЛАДАЦЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ відкриває кафедра англійської філології та лінгводидактики ФІСФ, СумДПУ імені А.С. Макаренка на майданчику Міжуніверситетської науково-дослідної лабораторії сучасних технологій навчання іноземних мов і культур (керівник – к.пед.н., доц., зав. каф. Г.І.Подосиннікова) спільно з Regional English Language Office (RELO) Kyiv, U.S. Embassy in Ukraine (А. Сухініна, Л Шило) та TESOL-Ukraine (М. Цегельська, Л. Ільєнко) у серії методичних вебінарів американського професіонала-практика Деббі Райнхарт.

Міжуніверситетська співпраця Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

10 квітня 2024 року відбулася інтерактивна лекція «From the earliest days prehistory to A.D. 1750», яку провела Олена Багацька, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри англійської філології та лінгводидактики Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Профорієнтаційний вебінар для 230 керівників закладів освіти Сумщини від представників СумДПУ

11 квітня 2024 року професор кафедри української мови і літератури Олена СЕМЕНОГ та керівник Центру професійно-кар’єрної орієнтації та вступу на навчання СумДПУ імені А. С. Макаренка Ірина МИХАЙЛИЧЕНКО спільно з керівником Управління державної служби якості освіти в Сумській області Аллою РЯБУХОЮ провели вебінар для керівників закладів освіти.

Майстерки україністів СумДПУ

Професор Семеног О.М. та студенти спеціальності Середня освіта. Українська мова і література СумДПУ імені А.С.Макаренка упродовж 9—11 квітня 2024 року взяли активну участь у важливих майстерках  III Всеукраїнської методичної майстерні сучасного вчителя-словесника.

Презентація освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти 014 Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова і література)

8 квітня 2024 року відбулася зустріч студентів 241 групи ОС Бакалавр спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) факультету іноземної та слов'янської філології з гарантом освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти 014 Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова і література)  Оленою Семеног та фахівцем Центру професійно-кар’єрної орієнтації та вступу на навчання Аліною ЗЛЕНКО.

Презентація освітніх програм другого освітнього рівня на кафедрі англійської філології та лінгводидактики для майбутніх абітурієнтів

5 квітня 2024 року відбулася зустріч майбутніх абітурієнтів з керівництвом факультету іноземної та слов’янської філології СумДПУ, предcтавниками приймальної комісії університету, гарантами освітніх програм другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Спільне засідання професійного об'єднання вчителів української мови та літератури Шосткинської об'єднаної громади та кафедри української мови і літератури СумДПУ

4 квітня 2024 року відбулось спільне засідання професійного об'єднання вчителів української мови та літератури Шосткинської об'єднаної громади та кафедра української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка та колектив методичного об'єднання вчителів української мови і літератури Шосткинської ОТГ.

Обласна науково-практична конференція «Перший крок у науку» 2024

30 березня 2024 року відбулася обласна науково-практична конференція «Перший крок у науку», відділення мовознавства, секція англійської мови та англомовної літератури, якою опікувалася Олена Вікторівна Багацька, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри англійської філології та лінгводидактики факультету іноземної та слов’янської філології.

Майстер-клас «Як написати тези наукової доповіді: 5 кроків до якісного тексту»

У контексті відзначення 100-річчя свого заснування, СумДПУ імені А. С. Макаренка ініціює комплекс науково-просвітницьких заходів, що охоплюють різні структурні підрозділи університету.

Кафедра англійської філології та лінгводидактики на І Всеукраїнському конкурсі креативних проєктів учнівської молоді

28 березня 2024 року з нагоди святкування 100-річчя від дня заснування Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка відбулася захоплююча подія, спрямована на розкриття та підсилення науково-дослідницького потенціалу молоді – Всеукраїнський конкурс креативних проєктів, у якому взяли участь творчі молоді таланти із Сумської, Київської, Полтавської, Чернігівської, Хмельницької, Запорізької, Ужгородської областей.