Новини факультету

Previous Next

«Crime Tracker: Building Up Vocabulary Skills Through Situations With Film Characters»

Вітаємо! Навчально-методичний посібник «Crime Tracker: Building Up Vocabulary Skills Through Situations With Film Characters» (Слідопит: формування лексичної компетентності з використанням ситуацій із кіноперсонажами) авторів Подосиннікової Г.І., Бохоні Т.М., Щербак Є.О., за редакцією Подосиннікової Г.І., який є науково-методичним продуктом діяльності Науково-дослідної лабораторії сучасних технологій навчання іноземних мов і культу та Студентської лабораторії метордики навчання іноземних мов і культур (керівник – к.пед.н., доцент Г.І.Подосиннікова) був обраний для того, щоб представити наш університет у конкурсі ГО «Національна академія наук вищої освіти України» на найкращу монографію, навчальний посібник, підручник, художню літературу і наукові праці молодих учених та студентів у номінації «навчальні посібники».

Previous Next

МАН і СумДПУ імені А. С. Макаренка: співпрацю успішно продовжуємо!

5-8 листопада 2020 року відбувся Усеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН, в якому в секції «Українська мова» випускник Сумської ЗОШ 9 м. Закорко Вадим посів 3 місце, захищаючи тему «Лексичний простір в аспекті рівня володіння українською мовою: навчальний словник-мінімум загальновживаної української лексики для іноземців-початківців».

Previous Next

Інновації в освіті і педагогічна майстернійсть учителя-словесника

ІV Усеукраїнська науково-практична конференція "Інновації в освіті і педагогічна майстернійсть учителя-словесника"(26-27 листопада 2020 р.) відбувається у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка.

Вітаємо переможців І етапу ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Вітаємо переможців І етапу ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

У межах святкування Дня української писемності та мови в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка був проведений І етап ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсі взяли участь 22 студенти університету, із них: 14 студентів факультету іноземної та слов’янської філології  та 8 студентів інших інститутів та факультетів.

«Академічна доброчесність і її порушення. Кодекс академічної доброчесності СумДПУ»

«Академічна доброчесність і її порушення. Кодекс академічної доброчесності СумДПУ»

30 жовтня 2020 року о 13:00 у форматі Zoom-конференції пройшов семінар на тему “Академічна доброчесність і її порушення. Кодекс академічної доброчесності СумДПУ імені А.С. Макаренка” з дисципліни “Вступ до спеціальності”, що започатковано у рамках оновлених ОПП Середня освіта (Англійська та Французька мови), (Англійська та Німецька мови), (Німецька та Англійська мови), (Французька та Англійська мови) першого рівня вищої освіти.

Previous Next

Інтерактивний вебінар «Ефективні підходи до пошуку інформаціі»

25 листопада 2020 року о 16.00 відбувся інтерактивний вебінар на тему «Ефективні підходи до пошуку інформації. Як знаходити достовірні джерела для наукового дослідження?».

Дистанційна лекція на тему “Language Learning Strategies”

Дистанційна лекція на тему “Language Learning Strategies”

24 листопада 2020 року об 11:00 на кафедрі германської філології факультету іноземної та слов’янської філології в рамках проекту "Student-Led Lectorium" (Студентська наукова лабораторія методики навчання іноземних мов і культур, керівник – доцент Г.І.Подосиннікова) майбутнім вчителем-практикантом М.О. Гацкевич (група 361) було проведено дистанційну лекцію на тему “Language Learning Strategies” для студентів старших курсів відділення іноземних мов.

Previous Next

У рамках проєкту «Гостьовий лектор»

25 листопада 2020 року відбулась лекція  викладачки катедри українознавства філологічного факультету Ягеллонського університету, д-ра Марії Редькви для бакалаврів, магістрантів, викладачів кафедри української мови і літератури СумДПУ  імені А. С. Макаренка на тему «Українська мова як іноземна: досвід та перспектви».

Previous Next

Зустріч в рамках проєкту "Гостьовий лектор"

У межах вивчення курсу «Методика навчання української мови» відбулася зустріч із Роговою Наталією Володимирівною – представником Центру професійного розвитку педагогічних працівників, вчителем української мови та літератури Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №10, переможцем Всеукраїнського конкурсу «Народний спікер» та міського «Територія творчості».

Меню