Новини факультету

Кафедра української мови і літератури – учасник і співвиконавець онлайн-школи

Громадська організація "Інноваційні обрії України" упродовж 4-14 липня 2022 року проводила онлайн-школу "Я обираю українську".

Вітаємо з перемогою!

Відповідно до Наказу МОН України №631 від 15.07.2022 року «Про нагородження переможців ХІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» визначені переможці цьогорічного Конкурсу.

Українська мова на часі

Онлайн-захід «Забезпечення функціонування державної мови в освітньому процесі: результати І етапу моніторингового дослідження» зібрав 98 учасників: керівники закладів загальної середньої освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, викладачі, вчителі Сумщини.

Дієве партнерство між закладами освіти наразі у пріоритеті

5 липня 2022 року відбулось засідання круглого столу, в якому взяли участь представники закладів: СумДПУ імені А.С.Макаренка, КЗ СОР «Лебединський педагогічний фаховий коледж імені А.С. Макаренка», КЗВО "Луцький педагогічний коледж" Волинської обласної ради.

Інтенсив-курс "Підготовка до НМТ з української мови"

У СумДПУ ім. А.С. Макаренка було організовано роботу безкоштовного інтенсив-курсу з підготовки до НМТ з української мови.

Курси підвищення кваліфікації «Ключові компетентності вчителя української мови і літератури НУШ»

Шановні колеги! Керівники, учителі, викладачі закладів професійної та фахової передвищої освіти!

Професійний розвиток лаборантів кафедри української мови і літератури

Пишемо звіт кафедри української мови і літератури СумДПУ імені А.С.Макаренка за 2021-2022 н.р. І додаємо окремий пункт «Професійний розвиток наших лаборантів».

«Навчання української мови і літератури, англійської мови у вимірах ключових компетентностей НУШ»

Навчання, викладання під час війни закуталізовує надто багато питань, які потребують відповідей. І партнерства.

«Профорієнтаційне есе «Мова – важливий фронт перемоги»

6 червня студенти 231 групи (спеціальність «Українська мова і література») провели зустріч «Профорієнтаційне есе «Мова – важливий фронт перемоги» за ініціювання доцента кафедри української мови і літератури Герман Вікторії Василівни.