Новини факультету

Підсумкова конференція з педагогічної практики

21-го травневого дня ми, студенти факультету іноземної та слов’янської філології, звітували про першу педагогічну практику в школах.

Відкрите заняття з методики навчання української мови

«Якщо ми будемо навчати наших дітей сьогодні так, як це робили вчора,
то ми ризикуємо відібрати у них завтра»
Джон Дьюї

«Для мене синтаксис – це цілісна вишивана картина…»

«Для мене синтаксис – це цілісна вишивана картина. Міцність ниток, їхня якість – це запорука тривалого життя витвору мистецтва (мови)», – так розпочала відкрите лекційне онлайн-заняття із сучасної української літературної мови у всесвітній день вишиванки 21 травня 2020 року канд. філ. н., доц. кафедри української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка В.В. Герман.

До дня вишиванки: французький слід в українському костюмі

Зараз ми не можемо уявити традиційний український костюм без квітчастої хустини чи вишиваної сорочки. Але чи можливо, щоб деталі, здавалося б, типово українського гардеробу були запозичені зі столиці світової моди? Авжеж що так!

Наукова активність студентів германського відділення

24 квітня 2020 року студентки ІІІ курсу факультету іноземної та слов’янської філології СумДПУ імені А. С. Макаренка (німецьке відділення) Бодрих Анастасія та Кривочкіна Валерія стали учасниками ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти «Питання сучасної науки і права» Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

До святкування Дня Європи

До святкування Дня Європи в Україні Ресурсний центр вивчення французької мови ініціює марафон "Моя Європа – це..." Слово мають наші студенти.

Чергове засідання-тренінг «Movie Сlub»

13-го травня на кафедрі германської філології факультету іноземної та слов’янської філології Міжуніверситетська науково-дослідна лабораторія сучасних технологій навчання іноземних мов і культур (керівник – доцент Г.І.Подосиннікова) та Студентська наукова лабораторія методики навчання іноземних мов і культур дистанційно провели чергове засідання-тренінг «Movie Сlub» для всіх студентів факультету.

Чергове засідання-тренінг «Movie Сlub»

7-го травня на кафедрі германської філології факультету іноземної та слов’янської філології Міжуніверситетська науково-дослідна лабораторія сучасних технологій навчання іноземних мов і культур (керівник – доцент Г.І.Подосиннікова) та Студентська наукова лабораторія методики навчання іноземних мов і культур провели чергове засідання – тренінг «MovieСlub» для всіх студентів факультету.

Чергове засідання-тренінг «Movie Сlub»

05-го травня на кафедрі германської філології факультету іноземної та слов’янської філології Міжуніверситетська науково-дослідна лабораторія сучасних технологій навчання іноземних мов і культур (керівник  – доцент Г.І.Подосиннікова) та Студентська наукова лабораторія методики навчання іноземних мов і культур провели чергове засідання-тренінг «MovieСlub» для всіх студентів факультету.