Новини факультету

Previous Next

Співпраця філологів із обласним центром позашкільної освіти та роботи з творчою молоддю

Факультет іноземної та слов’янської філології тісно співпрацює з обласним центром позашкільної освіти та роботи з творчою молоддю.

Previous Next

"Я в серці маю те, що не вмирає..." (заходи до 150-річчя Лесі Українки)

Сьогодні, у день народження Лесі Українки, студенти філологічного провели ряд заходів, присвячених 150-річчю мисткині.

Previous Next

Фестиваль до Міжнародного дня рідної мови

21 лютого 2021 року у Міжнародний день рідної мови відбувся фінальний звіт «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬського кампусу».

Заходи до Міжнародного дня рідної мови

кафедри української мови і літератури
до Міжнародного дня рідної мови

Previous Next

«Медіа&вчительський кампус»: мрії і дії

Упродовж грудня 2020 р. – лютого 2021 р. на кафедрі української мови і літератури виконується грантова програма від IREX «МЕДІА&ВЧИТЕЛЬський кампус» (співавтори - Горлівський інститут іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (м.Бахмут).

Previous Next

Круглий стіл з актуальних проблем

Обговорюємо питання реалізації перспектив розвитку освітніх програм Середня освіта (Українська мова і література), Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова):

Педагогічна практика студентів-філологів

"Він (педагог) має навчити ... своєю Поведінкою,
своїм Статусом, своїми Знаннями, своєю Людяністю,
своєю Свободою, своєю Любов’ю, своїм Щастям, своїм Талантом".
(І. Зязюн)