Шевченківські дні

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНОЇ ТА СЛОВ’ЯНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ

На факультеті іноземної та слов’янської філології відбулося кілька заходів, присвячених 205-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Студенти та викладачі факультету стали учасниками Міжнародної 30 наукової сесії наукового товариства імені Т. Шевченка, що проходила у Львові. Цікаво і змістовно пройшов крулий стіл «Націєтворчий чинник поезії Тараса Шевченка».

Кульмінацією заходів стали міжуніверситетські Шевченківські читання, які переросли у мистецьке свято. Студенти та викладачі факультету іноземної та слов’янської філології, Інституту культури і мистецтв Сумського педагогічного, студенти юридичного факультету, факультету ветеринарної медицини, факультету агрономії та природокористування, факультету економіки і менеджменту Сумського національного аграрного університету читали поезії різними мовами, виконували пісні на слова Т. Шевченка, драматичні уривки з його творів.

Родзинкою свята став майстер-клас учительки української мови і літератури СЗОШ № 15 Сергієнко Наталії Василівни, випускниці філологічного.

Серед декламаторів та вокалістів було визначено переможців. Серед них – студенти нашого закладу.

1 місце – Китенко Юля (ІКМ), Корнієнко Аліна (ФІСФ) та Котик Віта (ФІСФ);
2 місце – Шугурова Валерія (ФІСФ);
3 місце – Лисянська Вікторія (ФІСФ).

Усі присутні прониклися енергетикою й духом Шевченківських творів, дізналися багато нового й цікавого.

Модератори заходів – доценти кафедри української мови і літератури Надія Кириленко та Валентина Владимирова.

Меню