Обласний конкурс на кращу творчу письмову роботу англійською мовою (Write With Pleasure Competition)

Квітень – травень проведення традиційного обласного конкурсу на кращу творчу письмову роботу англійською мовою (Write With Pleasure Competition) серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх шкіл і студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації за підтримки волонтерів Корпусу Миру США в Україні, який був започаткований у 2013 році, та церемонія нагородження переможців і призерів конкурсу.

Конкурс організує та проводить Ресурсний центр професійного розвитку вчителів англійської мови (координатор – Голубкова Н.Л.), факультет іноземної та слов’янської філології, кафедра практики англійської мови СумДПУ. До проведення цього заходу активно залучається Інформаційно-методичний центр управління освіти і науки Сумської міської ради.

Мета даного заходу – сприяти розвитку творчого мислення та заохотити дітей і молодь до вивчення англійської мови. Саме це є тими завданнями, що стоять перед учителями шкіл, викладачами ВНЗ і волонтерами Корпусу Миру США, які працюють в освітніх закладах України.

Творчий конкурс «СТУДЛІТ»

Із 2015 року на факультеті проводиться щорічний обласний творчий конкурс «Студліт», який об’єднує молодих літераторів різних жанрів із закладів області (як учнів, так і студентів). Конкурс проводиться спільно з обласною організацією Спілки письменників України. Організатор заходу – заступник декана ФІСФ Кириленко Надія Іванівна. Приємно, що серед переможців є й студенти нашого університету.

СТУДЛІТ-2019

20 березня на факультеті іноземної та слов’янської філології відбувся обласний літературний конкурс «Студліт», що щорічно проводиться спільно із обласною організацією Національної спілки письменників України. Любов до слова об 'єднала учнів та студентів зі всієї Сумщини. Молоді літератори мали можливість випробувати себе в різних жанрах.

Приємно, що серед переможців є студенти й нашого педагогічного.

Вітаємо Ковтуненко Олену та Китенко Юлію з перемогою! Бажаємо нових творчих звершень!