Бетховен українського слова

28 вересня 2021 року студенти третього курсу (спеціальність Середня освіта. Українська мова і література) факультету іноземної та слов’янської філології взяли участь у засіданні круглого столу «БЕТХОВЕН УКРАЇНСЬКОГО СЛОВА.

Звуки й музика у прозі Василя Стефаника» (модератори заходу – професор Горболіс Л. М., магістрантка Рухленко Л.). Третьокурсники Бережний Н., Герасимець Т., Княгницька К., Коцаревська Д., Літвінова Є., Прядко М. розповідали про значеннєвість звуків і музики у прозі Василя Стефаника-модерніста на дискусійних платформах «Про що серце голосить…», «Драматичне звучання горя у новелі «Сини», «Трагічні звуки життя» та ін. Змістовні презентації, музичний супровід (головно з творів Бетховена, музикою якого захоплювався письменник), удало підібраний відеоряд, як промовистий ілюстративний матеріал, буктрейлер до новели «Новина» (автори – Грицай Є., Провозьон С., Шумило К.) створили на заході неповторну атмосферу. До дискусійної платформи долучилися студенти різних курсів, аспіранти, викладачі інших закладів вищої освіти м. Суми та області.