Чергове засідання кіноклубу “English Teacher’s Movie Club”

На кафедрі германської філології для всіх студентів факультету іноземної та слов’янської філології Студентська наукова лабораторія методики навчання мов і культур, підрозділ Міжуніверситетської науково-дослідної лабораторії сучасних технологій навчання іноземних мов і культур (керівник доцент Г.І.Подосиннікова), провела чергове засідання кіноклубу “English Teacher’s Movie Club” – професійно-методичний тренінг “Building Up Lexical Competence: Murder on the Orient Express”.

Таке засідання учасників передбачає перегляд та обговорення автентичних англомовних відеофільмів з методичним коментарем навчального процесу. Цей цікавий та захоплюючий захід посприяв підвищенню професійно-методичної та англомовної комунікативної компетентності майбутніх учителів іноземних мов із акцентом на навчання аудіювання, лексичного матеріалу, говоріння. Студенти-магістранти Ковбаса Тетяна та Безбабна Дар’я запропонували комплекс ретельно розроблених завдань для керованого перегляду та обговорення американського фільму “Murder on the Orient Express” (2017), створеного за мотивами відомого роману видатної британської письменниці Агати Крісті. Перегляд цього детективного фільму заохочує студентів вивчати англійську літературу, знайомить з особливостями культури нації носіїв мови, а також примушує подумати над складними моральними проблемами та, можливо, переосмислити певні життєві цінності. Науково обґрунтований комплекс вправ надав можливість студентам нашого факультету ефективно удосконалити лексичну компетентність за темою “Crime and Punishment”. Майбутні учителі англійської мови мали змогу обговорити певні професійно важливі аспекти формування іншомовної комунікативної компетеності, подискутувати, висловити свої враження. Висловлюємо величезну подяку організаторам заходу Ковбасі Тетяні та Безбабній Дар’ї, керівнику лабораторії, а також усім учасникам за професійно підготовлений і проведений, змістовний, цікавий та корисний захід.