Чергове засідання-тренінг «English Teacher’s Movie Club»

25-го жовтня 2021 року, на кафедрі англійської філології та лінгводидактики факультету іноземної та слов’янської філології Студентська наукова лабораторія методики навчання іноземних мов і культур (керівник – доцент Г. І. Подосиннікова) та провели чергове засідання-тренінг «English Teacher’s Movie Club» для студентів факультету.

Заняття-тренінг «English Teachers Movie Club» – це перегляд та обговорення автентичних англомовних відеофільмів із методичним коментарем навчального процесу, спрямовані на вдосконалення професійно-методичної та іншомовної комунікативної компетентності майбутніх вчителів англійської мови. Цього разу заняття-тренінг дозволило майбутнім учителям побачити, як втілюються на практиці технології формування та удосконалення компетентності в аудіюванні, лексичної та лінгвосоціокультурної компетентностей, а також удосконалити власну англомовну комунікативну компетентність. Наприкінці вивчення теми “Politics”, члени лабораторії студенти Посна Альона Сергієвна та Прядка Артем Олексійович (група 341.2) запропонували учасниками тренінгу переглянути та обговорити  біографічний фільм «The Queen» (2006 рік) про Королеву Єлизавету ІІ, робота з яким допомогла відвідувачам удосконалити свої англомовні знання, навички, вміння з теми «Politics» та розширити кругозір. Студенти дізнались про публічне та особисте життя британської королівської сім'ї, про тонкощі та нюанси роботи прем'єр міністра, про подробиці смерті принцеси Діани та багато іншого.

Кіноклуб відвідали студенти 4-го курсу (підгрупи 341.1, 341.2) зі своїми викладачами доцентами Подосинніковою Г.І. та Буренко Т.М., а також завітали студенти 3-го курсу. Всім присутнім сподобався фільм і завдання до нього. Декілька відгуків про проведений захід від наших студентів:

• «It was really interesting and useful. You did a good job! All the tasks were entertaining and gave food for thought. Thanks a lot to you, the Lab and the Chair for the event». (Кравчук Т., студентка, група 341.2)
  • «I do like this movie club. The tasks were interesting, well-developed, the session had a clear focus in both sociocultural and communicative dimensions. I’m endorsed with the monarchy and how the Queen has been able to manage it for decades with so much grace through so much difficulties. It was astounding and touching to see the Royal Family from inside, to learn about the Queen’s personal life. The film showed the tough time in the Royal Family’s personal life and how the Queen demonstrated her outstandingly worthy qualities as a politician, national icon and personality, broke tradition and showed her grief publicly that the country really needed and earned the respect of the Prime Minister Tony Blair and the whole nation. Thank you for an educating and fruitful session!». (Хафізов К., член лабораторії, група 341.2)
  • «It's surprising how tame and incurious Stephen Frears' documentation of the aftermath of Diana's death on the Royal Family (and the Queen in particular) actually is. Thanks a lot for such an interesting movie club»/ (Ткаченко Ж., студентка, група 341.2)
  • «You don't have to know much about the government or politics to enjoy this well directed, brilliantly acted and finely scripted movie with such an interesting tasks. But reflecting on the session as a future teacher I really enjoyed the chance to learn how it works in practice, how we can combine teaching English with widening our intellectual and emotional horizons. Thanks a lot to presenters, the Lab and the Chair!»/ (Рабош А., член лабораторії, група 341.2)