Чергове засідання-тренінг «Movie Club»

17-го червня на кафедрі германської філології факультету іноземної та слов’янської філології Міжуніверситетська науково-дослідна лабораторія сучасних технологій навчання іноземних мов і культур (керівник – доцент Г.І.Подосиннікова) та Студентська наукова лабораторія методики навчання іноземних мов і культур провели чергове засідання – тренінг «Movie Club» для всіх студентів факультету.

Заняття-тренінг «Movie Club» – це перегляд та обговорення автентичних англомовних відеофільмів із методичним коментарем навчального процесу, спрямовані на вдосконалення професійно-методичної та іншомовної комунікативної компетентності майбутніх вчителів англійської мови. Цього разу до перегляду студенткою Рабош Анастасією (331.2) був запропонований анімаційний комедійний фільм «The Addams Family», який допоміг студентам поглибити їх знання з теми «Character and Appearance» та почути звучання різних британських акцентів, котрі присутні в оригінальному звучанні фільму. Важливо, що заняття-тренінг дозволило майбутнім учителям побачити, як втілюються на практиці технології формування та удосконалення компетентності в аудіюванні, лексичної та лінгвосоціокультурної компетентностей, а також удосконалити власну англомовну комунікативну компетентність.