Чергове засідання-тренінг «Movie Сlub»

8-го листопада на кафедрі германської філології факультету іноземної та слов’янської філології Міжуніверситетська науково-дослідна лабораторія сучасних технологій навчання іноземних мов і культур (керівник – доцент Г.І.Подосиннікова) та Студентська наукова лабораторія методики навчання іноземних мов і культур провели чергове засідання-тренінг «Movie Сlub» для всіх студентів факультету.

Магістрантами Марченко Т. та Бергазовою О. (361) було запропоновано до перегляду американський мультфільм “The Boss Baby”, який допоміг студентам поглибити знання з теми “Personality”, обговорити питання проблем сучасної сім’ї, відносин між дітьми та батьками. Перегляд мультфільму дав можливість весело і корисно провести заняття, підняв настрій студентам та спонукав їх до жвавої бесіди. Загалом, було легко співпрацювати зі студентами. Подібним заходам має бути місце і надалі.