Чергове засідання-тренінг «Movie Сlub»

На кафедрі германської філології факультету іноземної та слов’янської філології Міжуніверситетська науково-дослідна лабораторія сучасних технологій навчання іноземних мов і культур (керівник – доцент Г.І.Подосиннікова) та Студентська наукова лабораторія методики навчання іноземних мов і культур провели чергове засідання-тренінг «Movie Сlub».

Це перегляд та обговорення автентичних англомовних відеофільмів із методичним коментарем навчального процесу, спрямовані на вдосконалення професійно-методичної та іншомовної комунікативної компетентності майбутніх вчителів англійської мови – для всіх студентів факультету.

Цього разу студентами Ihor Strohanov (331.1) та Valeriia Popova (331.1) для перегляду був запропонований британський фільм «Paddington 2», який допоміг студентам поглибити їх знання з теми «Crime», викликавши жваве обговорення англійською мовою. Всі присутні мали змогу подискутувати з приводу такого актуального запитання «Чи всі злочинці мають бути покарані?»