Чергове засідання-тренінг «Movie Сlub»

05-го травня на кафедрі германської філології факультету іноземної та слов’янської філології Міжуніверситетська науково-дослідна лабораторія сучасних технологій навчання іноземних мов і культур (керівник  – доцент Г.І.Подосиннікова) та Студентська наукова лабораторія методики навчання іноземних мов і культур провели чергове засідання-тренінг «MovieСlub» для всіх студентів факультету.

Засідання-тренінг «Movie Сlub» – це перегляд та обговорення автентичних англомовних відеофільмів із методичним коментарем навчального процесу, спрямовані на вдосконалення професійно-методичної та іншомовної комунікативної компетентності майбутніх вчителів англійської мови. Цього разу до перегляду студенткою Кривошия Ксенією (341.2) був запропонований документальний кінофільм “Bohemian Rhapsody”, який допоміг студентам поглибити їх знання по темі «Music» та водночас поглянути на досить складне та, тим не менш, дуже цікаве життя фронт-мена відомого на увесь світ рок гурту “Queen”. Перегляд фільму викликав неабиякий інтерес до виконавця та до гурту, в цілому, та надав студентам багато інформації про його життєвий та творчий шлях.