Чергове засідання-тренінг «Movie Сlub»

18-го червня на кафедрі германської філології факультету іноземної та слов’янської філології Міжуніверситетська науково-дослідна лабораторія сучасних технологій навчання іноземних мов і культур (керівник – доцент Г.І.Подосиннікова) та Студентська наукова лабораторія методики навчання іноземних мов і культур провели чергове засідання-тренінг «Movie Сlub» для всіх студентів факультету.

Засідання-тренінг «Movie Сlub» – це перегляд та обговорення автентичних англомовних відеофільмів із методичним коментарем навчального процесу, спрямовані на вдосконалення професійно-методичної та іншомовної комунікативної компетентності майбутніх вчителів англійської мови. Студентками 3 курсу Камишовою Ксенією та Кривонос Дариною до перегляду був запропонований фільм «Соціфльна мережа» - біографічна драма про історію створення соціальної мережі Facebook. Студенти поглибили культурологічні та лексичні знання, адже було продемонстровано життя американських студентів Гарвардського університету. Фільм викликав жваве обговорення англійською мовою та показав студентам приклад того, що кропітлива розумова праця та старанне навчання може привести людину до багатства та світового визнання.