Чикалова Марина Миколаївна отримала нагороду з  нагоди 99-Ї річниці заснування СумДПУ імені А.С. Макаренка

Колектив кафедри іноземних мов щиро вітає нашу колегу кандидата педагогічних наук, доцента кафедри іноземних мов ЧИКАЛОВУ МАРИНУ МИКОЛАЇВНУ з отриманням нагороди з  нагоди 99-Ї річниці заснування Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка – Грамоти Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації!!!

Отримана нагорода свідчить про багаторічну плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у розвиток університету та виховання в молоді почуття любові до України.

Ваші професійні досягнення є джерелом гордості для колег кафедри іноземних мов, факультету іноземної та слов’янської філології, а також всього університетського співтовариства! Бажаємо Вам подальших успіхів у професійній діяльності, сил, наснаги, ідей, яскравих талановитих студентів!