Декада академічної доброчесності у СумДПУ імені А.С. Макаренка триває

Академічні групи 331.1 та 342 на чолі з куратором – доцентом кафедри англійської філології та лінгводидактики Алексенко С.Ф. долучилися під час кураторських годин до обговорення важливих та часом болючих для студентів питань про культуру та якість їхнього навчання:

Якими є основні принципи академічної доброчесності? Навіщо існує силабус? Чи знають студенти, як вони можуть набрати 100 балів з кожної дисципліни? Чому важливе критичне мислення? Чому списувати соромно і огидно, а вчитися чесно не тільки не соромно, а й вигідно? Під час інтерактивного міні-лекторію «Думай інакше» студенти пограли у гру на асоціації «Освіта – це…», змогли розглянути різні типи мотивації і відношень до навчання та замислитися про справжні цілі освіти. Сподіваємося, культура академічної доброчесності поширюватиметься і ставатиме не тільки буквою, а й духом навчання у нашому університеті!