День відкритих дверей 2023

4 березня 2023 року в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С.Макаренка відбувся День відкритих дверей!!!

День відкритих дверей університету у цьому році особливо надзвичайна подія, що вкотре засвідчив відданість та любов до своєї професії наших неймовірних викладачів та талановитих студентів.

Традиційно, у цей день ми демонстрували перспективи та можливості навчання на факультеті іноземної та слов’янської філології; майбутні випускники ознайомитися з напрямами підготовки та спеціальностями факультету, особливостями майбутньої професії, а також мали змогу приємно відпочити та взяти участь у пізнавальних вікторинах та конкурсах.

На святі панувала надзвичайно тепла невимушена родинна атмосфера,

Ми переконані, наша велика університетська родина поповниться активними, обдарованим студентами!