Deutsch macht Spaß! ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови 2023-2024 н.р. (профорієнтаційна робота)

25 січня 2024 року відбувся (у дистанційному форматі) ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови.

На початку змагань, із мотиваційними словами до учнів-учасників олімпіади звернулася Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, доктор педагогічних наук, професор, член організаційного комітету ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2023-2024 н.р., наголосивши на особистій відповідальності, академічної доброчесності, дотриманні умов проведення та участі в інтелектуальних змаганнях.

Учасників олімпіади привітала Солощенко В. М., доцент, в.о. завідувача кафедри теорії та практики романо-германських мов Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, кандидат педагогічних наук, голова журі.

Сердюк О.П., завідувач навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, секретар журі, акцентувала увагу учасників на організаційно-технічних особливостях проведення олімпіадних змагань.

В інтелектуальних змаганнях з німецької мови взяли участь учні з 2 територіальних громад, зокрема: 9 класів – 2 учні, 10 класів – 2 учні, 11 класів – 2 учні.

За результатами виконаних завдань олімпіади з німецької мови визначено 3 переможців: 9 клас – 1 учень, 10 клас – 1 учень, 11 клас – 1 учень.

Найкращі результати мають учасники команди Сумської міської ради (3 учасники – 3 переможці).

Традиційно, у рамках III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови, учасники виконували види діяльності: аудіювання, читання, письмо (творча письмова робота), говоріння (визначення рівня мовленнєвої компетентності).

Голова журі Солощенко Вікторія Миколаївна та член журі Соколова Ірина Валентинівна подякували учням за участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови 2023-2024 н.р. і гостинно запросили доєднатися до дружньої команди прогресивного студентства Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.