Дистанційне навчання відкриває нові можливості для інтерналізації освіти

Цікавою формою є участь у онлайн-заняттях професіоналів-практиків носіїв англійської мови до яких долучаються здобувачі освіти з різних країн світу.

Так 3 лютого 2022 р. в межах вивчення теми «ENGLISH AS A WORLD LANGUAGE» - ОК «ПРАКТИКА УСНОГО ТА ПИСЕМНОГО АНГЛІЙСЬКОГО МОВЛЕННЯ» студенти 331.2 групи (викл. Козлова В.В.) стали учасниками Big Live Lesson – тема: «Celebrating languages» організованих Pearson and BBC. Зі спікером @Michael Brand обговорювали перспективи вивчення англійської мови і її статус та впливовiсть у світі, загрози зникнення місцевих мов в контексті глобалізації, виконували різноманітні завдання, переглядали відео «Keeping Languages Alive» BBC, працювали з онлайн дошкою padlet і навіть навчили іноземних студентів ключовим українським фразам. На занятті панувала дружня, сприятлива атмосфера, а після закінчення залишилися приємні та позитивні враження. З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!