Факультет іноземної та слов'янської філології радо відкрив двері майбутнім філологам

Протягом 31 серпня та 1 вересня факультет іноземної та слов'янської філології радо відкрив двері майбутнім філологам.

Зі словами привітання до першокурсників звернулися: декан факультету іноземної та слов'янської філології Коваленко А.М, заступники декана Кириленко Н. І. та Буренко Т. М., завідувачі кафедр Семеног О.М., Подосиннікова Г.І., Солощенко В.М., куратори груп Громова Н. В., Бондаренко В. О., Давидова Т. В.,  практичний психолог Ратєєва В.О., керівник Лабораторії дистанційного навчання СумДПУ Колесник Ю.І., керівник студентського клубу Федина О. М., в.о. студентського декана Маценко Світлана та її команда.

Сподіваємося, попереду майбутніх філологів чекає щасливе та мирне студентське життя.