Філологічний ярмаркує і єднає!

19.09.2019 нашими любими першокурсничками був проведений благодійний ярмарок, мета якого – збір коштів на допомогу дітям-сиротам.

Весело, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно - ось як пройшов ярмарок у корпусі ФІСФ.

Студенти приготували дуже смачні смаколики: торти, млинці, печиво, аромат яких було чутно здалеку...

І вже на великій перерві до ярмарку активно долучилися і викладачі, і студенти з різних підрозділів, адже пройти повз таку смакоту дуже складно.

Відвідувачам дуже сподобалися страви філологів, тому підозрюємо, що такі заходи стануть традиційними для нашого факультету.

І звісно, дуже дякуємо всім-всім: першокурсникам, викладачам, студентам і тим, хто допоміг організувати такий ярмарок.

Спасибі за те, що не забуваєте про дітей, які є нашим майбутнім, нашими квітами! Будемо сподіватися, що зібрана сума допоможе тим дітлахам, які цього дійсно потребують.