#французи_сумдпу говорили про захист довкілля з ровесниками з Institution Saint Jude, Armentières, France

18 листопада відбулася відеозустріч студентів СумДПУ з їхніми ровесниками з Інституту святого Юди у Франції.

На зустрічі були присутні не лише #французи_сумдпу, а й представники інших освітніх програм ФІСФ, студентки спеціальності Міжнародні відносини ННІ історії, права та міжнародних відносин. Діалог вівся двома мовами – французькою та англійською, адже наші зарубіжні колеги реалізовували проект дослідження сталого розвитку міст у рамках вивчення курсу англійської мови на заняттях пані Кароль Сарторіус. Ми говорили про регіони та міста, їхню географію, культурну спадщину, а також заходи щодо збереження довкілля. Такі заходи цінні тим, що дають можливість оцінити свої сили з носіями мови та з людьми, які не входять до звичного кола спілкування. Сподіваємося на продовження плідної співпраці.