#французи_сумдпу співпрацюють з Лисичанським багатопрофільним ліцеєм

19 жовтня у рамках профорієнтаційної роботи Ресурсного центру вивчення французької мови відбулася віртуальна зустріч з учнями Лисичанського багатопрофільного ліцею та їхнім учителем Фаїною Миколаївною Бортник.

Студенти нашого університету трохи розповіли про навчання в університеті, допомогли ліцеїстам потренувати їхню французьку, розважили пізнавальними тестами.

Така співпраця є плідною для обох сторін, адже з одного боку сумські виші (а спеціальності пов’язані з французькою мовою зокрема) зараз викликають зацікавлення серед абітурієнтів Луганщини, а з іншого – спілкування викладачів та учителів французької мови дозволяє долати їм певну ізольованість, яку вони відчувають, викладаючи дещо екзотичну спеціальність, розвиватися, урізноманітнювати підходи до викладання.