Гостьова лекція для працівників Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області

10 січня 2024 року кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Рудь Ольга Миколаївна провела гостьову лекцію «Орфографічно-пунктуаційні норми української мови» для працівників Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області.

На лекції обговорювалися питання вживання звертання в ділових листах, відмінювання прізвищ в українській мові, особливості вживання фемінітивів в офіційно-ділових документах тощо, а також особливості синтаксису і пунктуаційних норм ділового тексту.

Гостьова лекція продовжила плідну співпрацю між кафедрою української мови і літератури та Управлінням Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області, а й сприяє поширенню і популяризації української мови як державної.