Гостьова лекція Оксани КУЗЬМЕНКО «Академічна доброчесність учителя: практичні поради» для студентів-філологів

У межах тижня академічної доброчесності випускницею СумДПУ Кузьменко Оксаною Михайлівною, учителькою української мови і літератури вищої кваліфікаційної категорії Кириківського ЗЗСО І - ІІІ ступенів Кириківської селищної ради Сумської області, старший учитель, експертка з проведення сертифікації вчителів української мови та літератури, тренерка освітнього проєкту «Цифровізація: підтримка українських учителів» від австрійської служби академічних обмінів (OEAD), учасниця хабу «Цифровий простір педагога»  НЦ “Мала академія наук України”) провела гостьову лекцію  для бакалаврів та магістарнтів спеціальності Середня освіта.

Модерувала проф. Семеног О.М.

Це заняття підкреслило вирішальну роль Creative Commons у просуванні прозорих та доступних освітніх ресурсів, надаючи освітянам можливості обмінюватися

Переглянути повну лекцію можна за поклииканням: https://www.youtube.com