Гостьова лекція професора у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди

У День української писемності та мови, у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди з ініціативи кафедри української мови імені Л.А.Лисиченко гостьову лекцію "Особистість майстра-наставника у вимірах української лінгводидактики" прочитала доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А. С.Макаренка Олена Миколаївна Семеног.

Актуальні питання про особливості мовно-методичної підготовки майбутніх учителів, викладачів – українських філологів в умовах сучасних викликів, якість освіти в умовах воєнного стану, про наших НАСТАВНИКІВ зібрали чималу аудиторію зі здобувачів усіх трьох рівнів вищої освіти, учителів шкіл Харківщини, де відкриті кафедри української мови за межами ХНПУ. 46 активних слухачів.

Після лекції проф. О.Семеног відповіла на численні запитання слухачів. У заході взяли участь декан Українського мовно-літературного факультету Голобородько Костянтин Юрійович, завідувачка кафедри української мови імені професора Л.А.Лисиченко Наталя Щербакова, модерувала професор Олена Олексенко.

Такі зустрічі збагачують, насичують знаннями, спонукають до роздумів і до самовдосконалення.