Herzlich willkommen

04.03.2023 року кафедра теорії та практики романо-германських мов факультету іноземної та слов’янської філології стала активним учасником організації та проведення дня відкритих дверей Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Викладачі кафедри разом із здобувачами вищої освіти яскраво презентували спеціальності 014 Середня освіта. Мова і зарубіжна література (німецька) освітньо-професійного рівня Бакалавр – Середня освіта (Німецька та англійська мови) та 014 Середня освіта. Мова і зарубіжна література (французька) освітньо-професійного рівня Бакалавр – Середня освіта (Французька та англійська мови). Ми щиро вдячні нашим майбутнім вступникам, які доєдналися до участі у заході в онлайн та офлайн режимах!