ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з романських мов, методики викладання романо-германських мов, романо-германських літератур

15 квітня 2021 року відбулася Підсумкова науково-практична відеоконференція для визначення переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з романських мов, методики викладання романо-германських мов, романо-германських літератур у 2020/2021 навчальному році.

До складу конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт увійшла к.п.н., старший викладач кафедри германської філології Дука Марія Володимирівна.

Загалом, у ІІ турі конкурсу брали участь 9 студентів. Енергійні, цікаві, амбітні представники таких українських вузів, як Київський національний лінгвістичний університет, Київський університет імені Бориса Грінченка, Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка презентували свої наукові здобутки, супроводжуючи доповіді слайдами Power Point. Тематика доповідей охоплювала різноманітні сфери досліджень: інтертекстуальність, інтермедіальні виміри, інфоргафіка, специфічні особливості коміксів, лінгвосоціокультурна компетентність, інклюзія тощо.

Щиро вітаємо переможців та учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!