25 травня 2022 р. на базі кафедри англійської філології та лінгводидактики Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбулася щорічна ІІ Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Макаренківські читання: філологічні та методичні студії».

Метою заходу є надання можливості молодим науковцям публікувати та популяризувати свої наукові здобутки. Робота конференції проходила за такими секціями:

1. Перспективні напрямки сучасних лінгвістичних досліджень
  2. Методика викладання іноземних мов: стан та перспективи вивчення
  3. Актуальні питання сучасного перекладознавства

Цього року свої тези опублікували представники таких закладів, як: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського та Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка.

За результатами проведеної конференції був укладений збірник тез.

Дякуємо всім учасникам за плідну співпрацю та цікаві наукові роботи й чекаємо в наступному році!