Інтенсив-курс "Підготовка до НМТ з української мови"

У СумДПУ ім. А.С. Макаренка було організовано роботу безкоштовного інтенсив-курсу з підготовки до НМТ з української мови.

Курс проводила доктор філософії, член науково-дослідної лабораторії "Академічна культура дослідника" Кафедра української мови і літератури СумДПУ імені А.С.Макаренка, викладач Машинобудівного фахового коледжу СумДУ Наталія Пономаренко.

У ході занять у складних умовах сьогодення абітурієнти мали можливість перелаштуватися до іншого формату вступного іспиту замість традиційного ЗНО, проконтролювати набуті раніше знання, визначити рівень своєї підготовки до мультипредметного тесту, а також виявити, проаналізувати та заповнити наявні прогалини в знаннях.

Зараз непрості часи, але готуватися до вступу, навчатися та тренуватися у вирішенні завдань потрібно кожному абітурієнту!

Приєднуйся до макаренівської родини!