Інтерактивна лекція-майстерклас «Tips on how to write a modern scientific article» для дослідників і здобувачів освіти на кафедрі АФЛ

05 жовтня 2023 року на кафедрі англійської філології та лінгводидактики факультету іноземної та слов’янської філології відбулася загальноукраїнська інтерактивна лекція-майстерклас «Tips on how to write a modern scientific article» для дослідників і здобувачів освіти.

За запрошенням Міжуніверситетської науково-дослідної лабораторії сучасних технологій навчання іноземних мов і культур (керівник Г.І.Подосиннікова) майстер-клас провела ЗАГОРУЙКО Людмила Олексіївна, к.п.н, доцент, доцент кафедри іноземних мов економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, віце-президент Української асоціації дослідників освіти, відповідальний секретар і член редакційної колегії авторитетного наукового журналу «Порівняльно-педагогічні студії» («Studies in Comparative Education») http://pps.udpu.edu.ua/about Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

До заходу долучилися викладачі та студенти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (факультет іноземної та слов’янської філології та природничо-географічний факультет), Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського (факультет іноземних мов), Рівненського державного гуманітарного університету (філологічний факультет). Модератор – керівник лабораторії, в.о.завідувача кафедри англійської філології та лінгводидактики, к.пед.н., доц. Г.І.Подосиннікова.

Доповідач динамічно, насичено, в інтерактивній взаємодії з аудиторією презентувала ключову інформацію, надала практичні рекомендації, поділилася прикладами та спостереженнями з власного досвіду з таких питань:

• «цикл життя» сучасної наукової статті,
  • актуальні типи наукових статей,
  • загальна стандартна структура IMRAD наукових статей англомовних наукових видань,
  • особливості змісту та організації матеріалу в структурних частинах сучасних наукових статей,
  • джерела інформації та емпіричних даних,
  • найбільш типові помилки у наукових статтях,
  • вимоги та практичні рекомендації щодо оформлення посилань і списку джерел,
  • як уникнути плагіату (плагіат і Chat GPT, прийоми подання інформації),
  • стилістичні особливості сучасної наукової статті.

Наприкінці майстер-класу учасники поставили свої запитання.

Дякуємо пані Людмилі за актуальну цікаву інформацію, корисні поради, чітку структуровану презентацію, дружнє спілкування!

Чекаємо на нові зустрічі на майданчику нашої лабораторії.

Таміла Довгалюк: Thank you for the highly current and informative workshop!!!

Олена Касаткіна: Liudmyla, heartfelt thank you for the meaningful workshop

Ярослав Баранцев: Thank you very much for having presented such important information!

Олена Новицька: Thank you for this productive workshop!