Інтерактивний профорієнтаційний захід «The UK and the Us: Two Worlds, Two Cultures” від кафедри англійської філології та лінгводидактики для школярів міста Суми

24 травня 2024 року в рамках проєкту UNISEF «Лідерство задля освітніх трансформацій» у Сумському молодіжному центрі «Романтика» викладачами кафедри англійської філології та лінгводидактики СумДПУ імені А. С. Макаренка Світланою АЛЕКСЕНКО та Віктором БОНДАРЕНКО для старшокласників Сумських шкіл був проведений інтерактивний профорієнтаційний захід «The UK and the US: two worlds, two cultures”.

Упродовж двохгодинного спілкування школярі мали чудову нагоду розкрити свої лінгвокраїнознавчі знання, взяти участь у вікторинах, розв’язаннях мовних ребусів та продемонструвати свої мовленнєві навички з англійської мови.

Під час заходу панувала дружня атмосфера суперництва, командного духу та творчого підходу до розв’язання поставлених завдань.