Кафедра англійської філології та лінгводидактики – співорганізатор І Міжнародної науково-практичної конференції

Кафедра англійської філології та лінгводидактики як співорганізатор долучилася до І МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «СУЧАСНА ВИЩА ОСВІТА: ДОСЯГНЕННЯ, ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ», яку присвячено 100-річчю Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Конференція відбувається онлайн (Запоріжжя – Мелітополь – Київ, 05–06 жовтня 2023 року), вона зібрала потужну команду організаторів:

• Міністерство освіти і науки України
  • Національна академія педагогічних наук України
  • ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»
  • Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації
  • Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького
  • Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака
  • Національної академії правових наук України
  • Лодзинський Університет (м. Лодзь, Польща)
  • Шуменський університет «Єпископ Костянтин Преславський» (м. Шумен, Болгарія)
  • Eötvös Loránd Університет (м. Будапешт, Угорщина)
  • Бєльцький державний університет імені Алеку Руссо (м. Бєльці, Молдова)
  • Університет Західної Флориди (м. Пенсакола, США)
  • Сучавський університет імені Штефана чел Маре (м. Сучава, Румунія)
  • Європейський університет (м. Тбілісі, Грузія)
  • Ардаханський університет (м. Ардахан, Туреччина)
  • Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
  • Національний авіаційний університет
  • ГО «Прогресильні»
  • Громадська спілка «Освіторія»
  • Студія онлайн-освіти EdEra

Щиро дякуємо за можливість долучитися до проведення актуального масштабного заходу нашим шановним партнерам із МПДУ, особлива подяка – к.пед.н., доц. Тетяні Василівні КОНОВАЛЕНКО, проректору з наукової, інноваційної роботи та міжнародної співпраці.

Метою конференції є визначення концептуальних підходів та стратегій перспективного розвитку сучасної вищої освіти, створення єдиного простору для обговорення її досягнень, викликів і перспектив подальшого розвитку, аналітика впливу критичних чинників (пандемія, війна тощо) на окремі її галузі та в глобальному масштабі, встановлення наукових контактів між освітянами і вченими різних країн, обмін результатами досліджень і досвідом реформування галузі вищої освіти в критичні періоди пандемії та війни, а також під час післявоєнного відновлення України.

Конференцію організовано на високому рівні, цікава насичена програма ретельно продумана, структурована, включає різнопланові сучасні форми академічного спілкування – проведення пленарного засідання, панельних дискусій, секційних засідань, майстер-класів, круглого столу, відеоекскурсій.