Кафедра української мови і літератури сердечно вітає Єлизавету Драновську з перемогою

VІІ МІЖНАРОДНИЙ МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОНКУРС НАУКОВИХ І МИСТЕЦЬКИХ РОБІТ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА МАНЯКА ТА ЛІДІЇ КОВАЛЕНКО

Номінація «Кращі наукові і творчі роботи студентів, аспірантів, молодих науковців».

1 місце — диплом 1 ступеня, винагорода на подальше поглиблення й поширення результатів наукової і творчої діяльності.

Єлизавета Драновська, студентка 3-го курсу. Творча робота (поезія, відео) «Скалічені душі (присвячується жертвам війни)». Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка, Сумська область, м. Суми.

Спеціальна тема конкурсу 2022 — «Я, моя родина, моя країна: пам’ять про Голодомор і погляд на сучасну війну росії проти України крізь призму особистого досвіду».

Мета конкурсу – активізація наукової, творчої діяльності молоді у прагненнях розвивати свої знання в царині голодоморних та геноцидних студій, збереження пам’яті про голод-геноцид 1932–1933 рр. та формування на цій основі поваги до людських прав і гуманістичних цінностей.

Запрошуємо до перегляду конкурсної роботи:  https://m.facebook.com