Кіноклуб за фільмом «Hotel Transylvania» для учнів 11 класу Класичної гімназії міста Суми

30-го жовтня студенти факультету іноземної та слов’янської філології, члени Cтудентської наукової лабораторії методики навчання іноземних мов і культур, підрозділу Міжуніверситетської науково-дослідної лабораторії сучасних технологій навчання іноземних мов і культур (керівник – к.пед.н., доцент Г. І. Подосиннікова), Дворянова Аліна та Артем Прядка подарували можливість учням 11 класу Класичної гімназії міста Суми (учитель англійської мови – Пушко І.І., заступник директора гімназії з навчально-виховної роботи) взяти участь у кіноклубі за фільмом “Hotel Transylvania”.

Вибір фільму був зумовлений дотичністю до свята Геловін, що завжди викликало неабиякий інтерес у молоді.

Учні взяли участь у кіноклубі із зацікавленістю та ентузіазмом. Вони мали змогу висловити свої думки щодо аспектів святкування Геловіну, озвучити свої уподобання за допомогою підготовлених питань на платформі Bamboozle. Поринувши у легенду про Дракулу, учні насолодилися анімаційною версією історії про однойменного персонажа, ознайомилися з тематичними лексичними одиницями, виконали завдання різних типів. Сюжет стрічки змусив задуматися про теми вибачення та визнання помилок. Учні продемонстрували високий рівень володіння англійською мовою та брали активну участь в дискусіях.

Пушко І. І., учитель: «Кіноклуб – це оригінальна, сучасна методика інтерактивного навчання, яка дозволяє комплексно формувати англомовну комунікативну компетентність учнів, має значний лінгвосоціокультурний потенціал, розвиває критичне мислення учнів. Заняття кіноклуб було розроблено та проведено на високому рівні, дякуємо Cтудентській науковій лабораторії методики за цей цікавий захід і сподіваємося на нові зустрічі».

Кобичева Марія, учениця: «Мені дуже сподобався клуб і його проведення – захоплюючий фільм, цікаві завдання, позитивні емоції, нові знання, дружня атмосфера та спілкування. Дякуємо за цей святковий захід!».

Дворянова Аліна, Прядка Артем, студенти-практиканти: «Щиро вдячні Ірині Ігорівні за чудову можливість попрацювати з талановитими учнями, які наповнили цю подію святковою атмосферою та цікавими відповідями»

Katerina Skulbida 11D
I was admired by our movie club with Alina and Artem. Their choice of the film was great .It is one of my favourite cartoons "Hotel Transylvania”.
Moreover,I was impressed by their concept of interactive tasks such as asking questions after watching some scenes ,making notes to complete exercises with missing words .I appreciated their alternative approach to the lesson .

Darina Kalchenko
The film was connected with current holidays, that’s why I liked it very much. All the exercises were clearly explained, the material was interesting. I want to admit that I appreciate the fact that we were allowed to rewatch the episodes for the second time when it was necessary. Thanks for organising such a wonderful film club, I’m looking forward to participating in it again!