Колектив кафедри української мови і літератури сердечно вітає к.ф.н, доц. Герман Вікторію Василівну з красивим ювілеєм. Зі Свято-Днем Долі

Щиро вдячні Вам за Ваші ідеї, книги, дієве слово, українську духовність.

Щоденною «сродною» працею, на засадах взаємоповаги Ви навчаєте своїм «інтелектом, афектом, волею», інтелігентністю, шляхетністю, що спирається на життєвий досвід і мудрість, такі важливі для формування культуромовної особистості учителя.

Власним прикладом Ви показуєте, як у складний час не зламатися і не дати іншим спіткнутися, а, навпаки бачити перспективу своїх благородних дій.

Нехай у Вашому житті все буде світлим і Небом благословенним! Перемога скоро, і все буде Україна!

З глибокою шаною та незмінно великою повагою до Вас і Вашої праці, Вікторіє Василівно.