Колектив кафедри української мови і літератури сердечно вітає к.ф.н., доц. Рудь Ольгу Миколаївну з красивим ювілеєм

У міцній духом Вашій родині, Ольго Миколаївно, ніколи "не шукали гіркого меду слави", натомість вирощували сильні крила своєї кровиночки-донечки для здійснення мрії стати незвичайною вчителькою.

Нам тепло і затишно біля Вашого сильного розуму, шляхетної доброти, чистої совісті.

Ваш бійцівський характер, загартована воля, виваженість, справжність душі та щирість серця додають нам віри й оптимізму.

У ювілейний День народження хай Божа благодать оповиває Вас своїм покровом, хай освятиться кожний Ваш прожитий день щирістю стосунків і злагодою в душі!

Весняних першоцвітів, літнього тепла, осіннього щедрого врожаю, зимової глибини неба - І так ще багато-багато років!

Із глибокою повагою і вдячністю колектив Кафедра української мови і літератури СумДПУ імені А.С.Макаренка