Конкурс «Академічна доброчесність: Місія здійснена»

10.02.2020 в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка був проведений конкурс плакатів з "Академічної доброчесності".

За допомогою ми звернулись до студентів-магістрантів, яким було доручено провести огляд робіт та об'єктивно оцінити творчість та відповідну інформативність плакатів. Детально проаналізувавши такі різні підходи, але кожну по-своєму індивідуальну роботу, більшість голосів дісталась 331.1 групі.

Отже, почесне 1 місце дістається саме їй. Студентам було важко визначитись з найкращим кандидатом для 2 місця, отже його розділяють цілих 3 групи - 331.2, 321.2, 341.1. Вони були креативними та дійсно вразили нас. 3 місце посідає група 341.2.

Тим не менш ми дякуємо всім групам, які підтримали цей конкурс та прийняли активну участь у заході з популяризації академічної доброчесності на нашому факультеті!