Конкурс онлайн-колажів до Всесвітнього дня науки

В межах профорієнтаційної роботи кафедри англійської філології та лінгводидактики СумДПУ імені А.С.Макаренка до Всесвітнього дня науки був організований та проведений конкурс онлайн-колажів «Роль науки та технологій у навчанні та повсякденному житті людей».

Конкурс дав можливість усім охочим творчо втілити своє бачення ролі науки, прогресу та інноваційних технологій в сьогоденні за допомогою техніки візуалізації. Студенти факультету іноземної та слов’янської філології представили свої колажі на платформі Інстаграм, найпопулярнішими з яких виявилися роботи Черниш Єлизавети (гр. 331.2), Чайки Вікторії (гр. 342) та Хилько Надії (331.1). Вітаємо авторів найуспішніших робіт!!! Нас вас чекають приємні призи!