Круглий стіл «Формування етнокультурної компетенції під час вивчення фольклору»

У контексті заходів до дня української мови і писемності на факультеті іноземної та слов’янської філології було проведено круглий стіл «Формування етнокультурної компетенції під час вивчення фольклору» для студентів 1 курсу факультету іноземної та слов’янської філології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, слухачів Сумського територіального відділення МАН (модератор – Кириленко Надія Іванівна, кандидат філологічних наук, доцент, заступник декана факультету іноземної та слов’янської філології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка).

Студенти мало змогу ознайомитися із сакральними кодами свого народу, обмінятися інформацією щодо побутування народних традицій і обрядів у своєму регіоні, своїй родині, послухати народну словесність.