Кураторські години з академічної доброчесності на кафедрі АФЛ

З метою популяризації цінностей академічної доброчесності викладачами кафедри англійської філології та лінгводидактики ФІСФ СумДПУ імені А.С. Макаренка, кураторами груп у вересні-жовтні 2023-24 навчального року проведено кураторські онлайн години «Академічна доброчесність як складова якості освітнього процесу в ЗВО», де обговорювалися норми професійної етики, академічної доброчесності та відповідальності за їх порушення.

На заняттях з дисциплін, що забезпечують співробітники кафедри традиційним є інформування здобувачів вищої освіти про необхідність дотримання правил академічної доброчесності та підвищення відповідальності за недотримання норм цитування, наслідки вчинення плагіату та інших академічних порушень щодо академічної доброчесності.