Лекція в Українському фонді слов'янської писемності і культури "Мова Калинова" у Братиславі

Гостьова лекція доцента кафедри української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка Кумеди Олени Павлівни відбулась в Українському фонді слов'янської писемності і культури "Мова Калинова" у Братиславі.

Тема лекції «Сучасні тенденції розвитку української культури».

На лекції акцентувалась увага на важливості збереження української мови як єдиної державної, невід’ємної складової культурної спадщини українського народу.

Присутніми були і студенти факультету іноземної та слов'янської філології.

Рудика Богдан, студент другого курсу, був присутній на відкритій лекції Олени Павлівни Кумеди, і маю дуже гарні враження від лекції, лекторка гарно пояснювала, заняття було інформативним та цікавим.

Більш детально на сайті "Курси української мови «Мова Калинова" в Братиславі https://www.facebook.com/ukrmovakalynova/posts/160953449566754