«Лиш боротись - значить жить» (за поемою Т. Шевченка «Кавказ»)

До 100 - річчя СумДПУ імені А.С. Макаренка

До 210-річнці від дня народження Тараса Шевченка

Напередодні великого свята студенти 231+232 групи та викладачі Семеног О.М., Громова Н.В. СумДПУ імені А.С. Макаренка провели гостьову лекцію  з випускницею СумДПУ Кузьменко Оксаною Михайлівною, учителькою української мови і літератури Кириківського ЗЗСО І - ІІІ ступенів Кириківської селищної ради Сумської області.

Тема: «Використання інструментів розвитку критичного мислення та м‘яких навичок на уроках української літератури».

Спікерка розповіла про Шевченкове слово, критичне мислення, м"які навички, представила інструменти розвитку критичного мислення і м"яких навичок на уроках української літератури показала різноманітні вправи, які можна використовувати на уроках української літератури у 5-6 класах, як провести рефлексію та роботу у різноманітних застосунках, які можуть стати у допомогу майбутнім вчителям.

До роботи долучились студенти-філологи факультету філології та журналістики Уманського педагогічного університету імені Павла Тичини, які навчаються у Сумському ДПУ за програмою академічної мобільності.

Дякуємо О.КУзьменко за фахові поради, авторський підхід до уроків.