Майстер-клас «Професійне зростання викладача іноземної мови: нові можливості та інструменти»

”He who dares to teach must never cease to learn.”
John Cotton Dana

22 вересня 2021р. у рамках Методичного дайджесту для викладачів іноземної мови закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області В.В. КОЗЛОВА, кандидат філологічних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри англійської філології та лінгводидактики, СумДПУ імені А.С.Макаренка провела майстер-клас «Професійне зростання викладача іноземної мови: нові можливості та інструменти». Модерувала захід О.П. СМОЛЕНКО, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області.

Упродовж зустрічі розглянули сутність професійного зростання, професійну компетентність та її компоненти, зосередились на особливостях інформаційних освітніх технологій, а також обговорили переваги, можливості та способи використання інформаційно-комунікаційних технологій в умовах змішаного (дистанційного) навчання. Вікторія Вікторівна надала практичні поради застосування IT-інструментів при викладанні англійської мови та поділилася лайфхаками для організації групової проектної роботи з залученням інтерактивної дошки Jam-board, що за рахунок додавання зображень та створення поміток забезпечує візуалізацію ідей. Учасники майстер-класу попрактикувалися у використанні цифрового інструменту опитування Polleverywhere, що допомагає отримати миттєвий зв'язок зі студентами та реалізувати взаємодію як в аудиторіях, так і в умовах дистанційного навчання. Освітяни подякували за цікавий, корисний, інформаційно насичений майстер-клас та висловили свої побажання щодо подальшої активної співпраці.