MIPRO 2022 – 45th Jubilee International Convention

The use of digital technologies for the development of pre-service teachers’ rhetorical skills: the experience of Ukraine

M. G. Drushlyak, O. M. Semenog, D. V. Budianskyi, H. I. Sotska, O. V. Trynus and O. V. Semenikhina

У Міжнародній науковій конференції MIPRO 2022 – 45th Jubilee International Convention, яка відбулась 23-27 травня 2022 року в місті Опатія (Хорватія), взяла участь команда викладачів Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка (М.Друшляк, О.Семеніхіна, О.Семеног, Д.Будянський) та Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України (Г.Сотська, О.Тринус).

Від команди виступала Друшляк Марина Григорівна, доктор педагогічних наук, професор кафедри математики Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, Суми, Україна.

Презентували результати міждисциплінарного дослідження щодо використання цифрових технологій у розвитку риторичних умінь майбутніх учителів.

Глибоко вдячні команді за науковий проєкт та взаємопідтримку в умовах складних воєнних реалій.