«Мистецький калейдоскоп Сумщини»

У педагогічному підбили підсумки обласного творчого конкурсу «Мистецький калейдоскоп Сумщини», який проходив у контексті Філологічного марафону та об'єднав учнів та студентів із усієї Сумщини.

Учасники представили більше 100 робіт у різних номінаціях. Майстерність, креативність, а ще любов до малої батьківщини - те, чим вирізнялися творчі роботи. Тож члени журі скрупульозно аналізували проєкти та оголосили переможців.

На заході звучали лірика, авторські пісні, гортали сторінки живописної презентації, переглядали краєзнавчі світлини та чудові віртуальні екскурсії по рідному краю. А у продовження краєзнавчого конкурсу студенти та викладачі філологічного відвідали народознавчу екскурсію.

Дякуємо модераторові заходу Надії Кириленко, викладачам Вікторії Герман, Наталії Громовій, Олені Кумеді, Ользі Рудь, Марині Ячменик, Валентині Владимировій та студентському самоврядуванню за організацію конкурсу, чудові миті спілкування та поглиблення знань із краєзнавства.

Надіємося, що учні Сумщини стануть членами нашої філологічної дружньої талановитої родини.

📌 Дипломи переможців

З повагою, Надія Кириленко