Міжнародне стажування (Польща-Україна)

Міжнародне стажування "Фандрейзинг та основи проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід"
(Польща-Україна) - учасники 7 викладачів СумДПУ імені А.С.Макаренка.

Тривалість: 12 червня - 18 липня 2021; 307 учасників і майже півтори місяці щоденної роботи.
КОМАНДА 1 захищала проєкт “Формування трансверсальних компетентностей в умовах закладу вищої освіти”.
Наша команда унікальна - це 63 фахівці педагогічних, економічних технічних, математичних, соціологічниих, філософських, філологічних, юридичних, економічних спеціальностей із 30 закладів вищої освіти 14 регіонів України, а також Центру професійної освіти дорослих у м.Манчестер (Великобританія).
Дякуємо Миколі Журбі, Маргариті, Олені Стариченко, Маргариті Журбі натхненнику-керівнику Walery Okulicz-Kozaryn за Вашу віртуозно продуману роботу. Walery Okulicz-Kozaryn:"чітко уявляймо мету і дотримуймось її +мріймо про велике + ігноруймо скептиків + працюймо до «сьомого поту» + навчаймось "не тільки брати, а й віддавати".

Змінюймо світ РАЗОМ!