Міжнародний майстерклас «Using the interactive “film club“ technology  in the SEL-oriented pre-service English teachers' training»

В.о. завідувача кафедри англійської філології та лінгводидактики Ганна Подосиннікова, к.пед.н., доцент, керівник Міжуніверситетської науково-дослідної лабораторії сучасних технологій навчання іноземних мов і культур провела міжнародний майстерклас "Using the interactive "film club“ technology  in the SEL-oriented pre-service English teachers' training" у складі вебінару "Critical thinking and interactive teaching for professional pre-service English teacher training".

У серії з 5 міжнародних вебінарів "Holistic Language Pedagogies: Ways Forward in English Language Teaching & Learning" учасники міжнародного проєкту  U.S./Ukraine TESOLE Exchange Professional Learning Project (TESOL Faculty United for Ukraine), який реалізується протягом 2022-2023рр., презентували свої оригінальні методики, ідеї, ефективні практики, поділилися знаннями та досвідом з міжнародною спільнотою вчителів і викладачів англійської мови.

Г.І.Подосиннікова: "Я глибоко вдячна адміністрації нашого університету та факультету, колегам за підтримку в роботі над проєктом! Дякую за цінну можливість професійного розвитку та співпраці Посольству США, команді RELO Київ, нашим тепер вже офіційним партнерам Childhood Education International and Centre for Professional Learning (U.S., Washington, DC), TESOL International. Особливо теплі слова вдячності хочу сказати нашим надихаючим тренерам і надійним партнерам Julie Kasper, Laura Baecher, Meg Riley за підтримку ініціатив лабораторії та кафедри, досвід, професіоналізм і дружню підтримку!"