Міжобласна нарада ОМО викладачів української філології ЗФПО Сумської області «ІННОВАЦІЙНІ ОСВІТНІ ПРАКТИКИ В УМОВАХ ВІЙНИ»

18 квітня 2024 року відбулася міжобласна нарада ОМО викладачів української філології ЗФПО Сумської області «ІННОВАЦІЙНІ ОСВІТНІ ПРАКТИКИ В УМОВАХ ВІЙНИ» у режимі відеоконференції з використанням онлайн-платформи Google Meet.

До проведення наукового форуму доєднались  46 учасників з різних регіонів, які представляли різнотипні заклади фахової передвищої освіти України: Чернівецької, Вінницької, Волинської, Львівської, Сумської областей.

Модерувала голова ОМО Антоніна ДУДЧЕНКО.

Тематика наради охоплювала актуальні питання: викладання української мови, української літератури, зарубіжної літератури; підготовка студентів до НМТ; освітньо-виховний процес у закладах фахової передвищої освіти; обмін досвідом: результати наукових, науково-методичних, освітньо-виховних надбань викладачів; робота з обдарованими учасниками освітнього процесу.

Олена СЕМЕНОГ, доктор педагогічних наук, професор, окреслила коло спільних заходів кафедри українськи мови і літератури з викладачами закладів фахової передвищої освіти Сумської області,  ознайомила колег  освітніми програмами, відповіла на запитання щодо особливостей, умов та термінів вступу-2024 на навчання у бакалавраті та магістратурі 014 Середня освіта (Українська  мова і література) СумДПУ імені А.С. Макаренка.