Міжуніверситетська співпраця: спільне засідання кафедри англійської філології та лінгводидактики та кафедр-партнерів

8 листопада 2023 року відбулося спільне засідання кафедри англійської філології та лінгводидактики СумДПУ та кафедр-партнерів з провідних університетів України, які представляли:

завідувач кафедри педагогіки та методики навчання іноземних мов Київського національного лінгвістичного університету, д. пед. н., проф. Черниш Валентина Василівна, завідувач кафедри англійської мови та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, д.пед.н., проф. Комар Олег Станіславович, завідувач кафедри теорії та практики іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, д.пед.н., проф. Білецька Ірина Олександрівна, к.філол.н., доцент кафедри англійської мови та методики її викладання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Сушкевич Ольга Валентинівна, завідувач кафедри англійської філології Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди, к.пед.н., проф. Тучина Наталія Василівна, в.о. завідувача кафедри загального мовознавства і романо-германської філології Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди, д. філол. н., доц. Сазонова Ярослава Юріївна, к. пед.н., доц. доцент кафедри загального мовознавства і романо-германської філології Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди Чухно Олена Анатоліївна.

Під час засідання було обговорено питання академічної мобільності студентів та викладачів між університетами, проєкт стандарту вищої освіти 014 Середня освіта, результати та перспективи співпраці. Особливу увагу приділили перебігу Міжнародного конкурсу із цифрового сторітелінга: «Життєві історії для зцілення та натхнення від тих, хто навчає та вчить англійську мову», організованого кафедрою англійської філології та лінгводидактики за підтримки наших партнерів.

Також було обговорено стан реалізації ОПП програм кафедри: Середня освіта (Англійська та німецька мови), Середня освіта (Англійська та французька мови) першого рівня освіти та Середня освіта (Англійська мова і література), Англійська та німецька мови (переклад включно) другого рівня освіти.

Дякуємо колегам за співпрацю!